№ 8 (165):

Декларуємо доходи і в свято

Перша шпальта

Святом 23 лютого Україна вшановує мужність та відданість тих, хто відстояв її землю у воєнні роки, захистив від рабства і ганьби та у мирні роки охороняє її волю, честь і незалежність. Ця свято називається – День захисника Вітчизни.

Як сказав поет Тарас Шевченко, "у своїй хаті - своя сила, і правда, і воля", - тому ми маємо обов'язково шанувати тих, чий святий обов'язок – захищати свою хату, боронити свою правду - своєю силою і своєю волею. Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим славним козацьким пращурам!


Сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив українську землю. Захисників Вітчизни вшановує вся Україна. Не виняток і податківці обласного центру Сумщини. Виконуючи свою роботу, а нині розпал кампанії декларування і потрібно додати всіх зусиль для того, щоб громадяни своєчасно подали декларації про доходи і сплатили податки, працівники ДПІ в м. Суми не забули про це чоловіче свято. Кожного чоловіка, який в цей день завітав до податкової інспекції для подання декларації, вони привітали, подарували невеличкі подарунки: ручки, настінні календарі, запальнички, блокноти, календарики. Жоден платник податків не залишився без уваги, всі отримали безкоштовні бланки декларації, консультацію, допомогу в її заповненні, а натомість податківці чули слова подяки. 

Користуючись нагодою, хочемо ще раз привітати всіх мужчин з Днем захисника Вітчизни, побажати міцного здоров'я, щастя, творчої наснаги і успіхів, довгих років мирного життя, уваги й турботи рідних та близьких.