№ 10-11 (167-168):

В Середино-Буді в колишьному кінотеатрі відкрився Будинок культури

Новини

14 березня 2009 року, в Середино-Буді відбулися урочистості з нагоди відкриття відреконструйованого приміщення районного Будинку культури. У райцентрі до недавніх часів діяв Будинок культури. Але приміщення, в якому він знаходився, старої побудови, неодноразово визнавалося аварійним.


У той же час, в місті пустувало приміщення колишнього кінотеатру. Саме його й вирішили реконструювати під Будинок культури. Ремонтні роботи велися з 2000-го року. З обласного, державного та місцевого бюджетів було виділено близько 1млн 300 тис. гривень. Найбільше робіт було профінансовано коштами з обласного бюджету.

Участь в урочистих заходах взяли керівники Середино-Будського, Ямпільського районів Сумської області та Суземського – Російської Федерації, представники територіальних громад. За розуміння, підтримку і фінансову допомогу виступаючі висловлювали слова вдячності керівникам обласної ради, облдержадміністрації, депутатам різних рівнів. Вдячними словами згадували присутні й будівельників, які якісно виконали заплановані роботи.

Заходи у щойно відкритому закладі культури завершилися великим святковим концертом. Він підготовлений силами художніх колективів Середино-Будського, Ямпільського та Суземського районів.

Планується, що у реконструйованому приміщенні демонструватимуться кінофільми, працюватимуть гуртки художньої самодіяльності, відбуватимуться концерти, дискотеки, інші культурно-масові заходи.

Прес-служба Сумської обласної ради