№ 10-11 (167-168):

Незаконних мігрантів затримано

Новини

Під час перевірки місць ймовірного укриття незаконних мігрантів прикордонниками спільно зі співробітниками СБУ в одному з дворів міста Білопілля близько шостої години ранку 12 березня було виявлено автомобіль Ваз 21213 «Нива» з громадянами азійської зовнішності.Четверо чоловіків на вигляд віком від 20 до 30 років чекали на водія. З їх слів серед них троє громадян Пакистану та один громадянин Афганістану.

Як пояснили затримані на територію суміжної держави вони прибули на законних підставах протягом лютого та березня місяця з метою працевлаштування. Але за додаткову плату їм було запропоновано роботу на території України в м. Київ. Свої документи, що посвідчують особу, затримані нелегали залишили у чоловіка, що зробив їм цю пропозицію.

Подорож до Києва для незаконних мігрантів вже завершилась в пункті тимчасового тримання Сумського прикордонного загону.

Інформація про мігрантів надійшла від російських прикордонників, спільно з якими були виявлені сліди незаконного перетинання кордону групою людей та сліди під’їзду автомобіля з українського боку кордону.

Наразі за допомогою ДАІ встановлено список осіб, які мають право керувати «Нивою». Співробітники МВС та СБУ встановлюють осіб, причетних до переправлення нелегалів.