№ 12 (169):

Крок до вбивства

Новини

Не дарма в народі кажуть -  від кохання  до ненависті лише один крок. Саме на грунті цього світлого почуття виникають сварки, різноманітні непорозуміння, а в деяких випадках саме кохання, навіть, якщо воно помилкове, штовхає до вбивства людини. Так, у с. Ромашково С.Будського району відбулася трагедія - молодий хлопець убив свою колишню дівчину.

              Олександру лише 23 року, а він уже встиг 3 рази побувати у місцях позбавлення волі. Всі три рази його судили за крадіжку чужого майна. Останній свій вихід він вирішив відзначити в тісному колі своїх друзів - односельчан. Місце для проведення «банкета» вони обрали не випадково.   Колишній сільський клуб – це єдине місце, де молоді люди можуть відпочити так, як лише вони забажають і при цьому ніхто зі сторонніх їх не побаче. Клуб  стоїть на околиці села, кругом лише тільки ліс.


Узявши з дому поїсти та купивши спиртного, вони  вирушили  до призначеного місця. Все починалося весело. Гучні розмови, веселий сміх, а головне - зігрівало душу та тіло спиртне, якого було вдосталь. Тепла зустріч старих знайомих була тривалою і продовжувалася до самої ночі. Головним у компанії був звісно ж Олександр. Він цілий вечір розповідав про своє життя, як йому було тяжко за гратами. Та все ж цілий вечір він не міг відвести очей від своєї колишньої дівчини, минулі почуття кохання до Світлани пробуджувалися, а підійти та просто поговорити на одинці з нею він не наважувався. У цьому йому допомогла «оковита». Зібравшись з духом він все ж таки підійшов. Цікаво те, що Світлана теж була не проти розмови і дуже хотіла знову зустрічатися з Сашком. Через деякий час молоді люди вирішили побути тет – а –тет. Покинувши свою компанію, вони вийшли на вулицю та пішли до лісу.


Старі почуття між ними сполохнули з новою силою. Олександр зняв з себе курточку та кинув на землю. І саме тут без сторонніх очей вони зайнялися коханням. Але Світлана, не отримавши бажаного задоволення, звинуватила у цьому свого партнера. Розлючений Олександр почав жорстоко бити дівчину по обличчю. Але цього йому здалося мало і ображений  молодик почав душити Світлану її ж спортивними штанами. Через деякий час юнак отямився від люті, але було пізно. Дівчина вже не дихала. Сашко дуже злякався і, залишивши свою жертву у лісі, побіг додому.


А наступного дня мертву Світлану знайшли дітлахи, які гралися біля клубу. Про жахливу знахідку вони одразу повідомили батькам, а ті в свою чергу викликали міліцію.


Правоохоронці у ході оперативного розслідування у той же день встановили особу зловмисника і Олександр був затриманий.


На разі проти нього порушена кримінальна справа за ст. 115 Кримінального Кодексу України «Умисне вбивство». Олександру загрожує позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Скоробагата Анна, СЗГ  УМВС України в Сумській області