№ 12 (169):

Прикордонники знов затримали нелегалів

Новини

23 березня двох незаконних мігрантів азійської зовнішності затримали прикордонники Сумського прикордонного загону неподалік села Стара Гута Середино-Будського району. Ще одного виявили без ознак життя.Двох чоловіків затримав дільничний інспектор прикордонної служби 23 березня об 11:30.

За виявленими у них документами було встановлено, що затримані – громадянин Пакистану 1990 року народження та громадянин Індії 1966 року народження. Незаконні мігранти мали хворобливий та виснажений вигляд і, як було видно зі слідів, прямували з території Росії.

У ході проведення оперативно-пошукових заходів під час відпрацювання зворотного сліду на лісовій просіці за півтора кілометри від кордону було виявлено тіло мертвого чоловіка неєвропейської зовнішності без ознак насильницької смерті. Про затримання нелегалів та виявлення померлої людини було негайно проінформовано російських прикордонників, прокуратуру та міліцію. Під час проведення слідчих дій попередньо встановлено, що смерть наступила в результаті виснаження та переохолодження.

Затримані незаконні мігранти зі скаргами на стан здоров’я доставлені в лікарню міста Середина-Буда, де їм поставили діагноз «загальне переохолодження». Крім того, у громадянина Пакистану лікарі діагностували обмороження ніг та підозрюють бронхіт, а у громадянина Індії є підозра на пневмонію. Наразі затримані незаконні мігранти перебувають на лікуванні під охороною прикордонників.