№ 13 (170):

Винаймач кімнати виявився вбивцею

Новини

Жахливе вбивство сталося у м. Кролевець. Раніше судимий за крадіжку 34 – річний чоловік знову вирішив стати на злочинний шлях. Свою «жертву» він обрав не випадково – нею виявилася 90- річна жінка, яка у тому році мала необережність і впустила у свою домівку незнайомця.


Зрозуміло, що у наш час кожному потрібні гроші, а тим паче літнім людям. Їм ніколи не завадить додатковий заробіток до мізерної пенсії.


Людмила жила сама у власному будинку. 90 – річна жінка не в змозі була самостійно впоратися з господарством, тому і не дивно, що вона вирішила запропонувати одну кімнату сторонній людині.


На пропозицію відгукнувся Валентин. Сам він був з іншої області, а життя склалося так, що опинився на Сумщині. Приємний на вигляд, охайно одягнутий люб’язний чоловік, одразу ж сподобався Людмилі і вона впустила його до оселі. Необачним було те, що вона навіть не поцікавилася про його минуле. А здавалося б, несерйозне питання могло багато про що розповісти -  Валентин зовсім нещодавно відбував покарання за крадіжку у місцях позбавлення волі.


Вже після першого тижня спільного проживання під одним дахом, жінка пожаліла про свій необачний вчинок. «От лихо! Цілими днями лише і знає, що п’є та гуляє. Зовсім за собою не прибирає. Та й ще постійно свариться зі мною!» - жалілася Людмила сусідкам. А ті лише могли співчувати.


Через декілька місяців пенсіонерка втомилася від знущань і вигнала Валентина на вулицю. Ображений, розлючений чоловік не зміг простити свою «кривдницю», обіцяв помститися...


Деякий час він скитався по різним селам та містам. Роботи знайти не міг і грошей постійно не вистачало. Коли ж настала зовсім скрутна година, він знову згадав про свою колишню знайому Людмилу.


Все сталося досить швидко. Зайшовши до старенької, одразу ж почав вимагати у неї грошей та коштовностей. У відповідь чув лише відмову. Жінка благала не чіпати її, доводила, що вона зовсім не має коштів. Валентин не вірив їй і сльози  тільки ще більше злили його. Схопивши бідолашну за шию, почав її душити. Старенька не могла пручатися  чоловічій силі. Вона лише безпорадно бовтала руками у повітрі, намагаючись визволитися. Через кілька хвилин жінка вже не дихала…


Вбивши немічну пенсіонерку Валентин почав швидко шукати гроші та цінні речі. Врешті – решт він отримав те, що хотів. У схованці лежало 400 гривень. Забравши їх з собою, він спокійно поїхав додому.


А зранку бездиханне тіло старої знайшла її родичка, яка зайшла до останньої погостити. Зрозумівши, що трапилося, вона одразу ж викликала правоохоронців.


У ході оперативного розслідування було встановлено особу зловмисника і через годину Валентин був затриманий.

На даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи.

Скоробагата Анна, СЗГ УМВС України в Сумській області