№ 13 (170):

Виявлено наркотичну речовину

Новини

Наркотичну речовину виявили співробітники відділу прикордонної служби «Велика Писарівка» Сумського прикордонного загону та Сумської митниці.

Пакунок з речовиною рослинного походження зеленого кольору було виявлено під час прикордонно-митного контролю легкового автомобіля «Тойота» в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Велика Писарівка» вранці 1 квітня.Водій автомобіля «Тойота», 29 –річний громадянин України, залишаючи межі держави в пункті пропуску для проходження контролю обрав «зелений коридор». Однак, виходячи з аналізу та оцінки ризиків, охоронці кордону вирішили оглянути авто більш ретельно. І їх припущення знайшли підтвердження. Під час спільного з митниками поглибленого огляду автомобіля службовий собака, спеціально натренований на виявлення наркотиків, вказав на місце з внутрішньої сторони багажного відділення. І дійсно – за декоративною обшивкою в порожнині кузова автомобіля було виявлено довгий поліетиленовий пакунок з речовиною рослинного походження зеленого кольору.

Виявлену речовину, яка за зовнішніми ознаками схожа на маріхуану, вагою близько трьох кілограмів встановленим порядком вилучено співробітниками митниці. Чи є виявлена речовина наркотичною - встановить подальша експертиза, від результатів якої залежить і доля водія та автомобіля в якому вона перевозилась.

З початку 2009 року співробітниками Сумського прикордонного загону спільно зі співробітниками митниці виявлено понад 6 кг наркотичної речовини. Остання знахідка правоохоронців найбільша.