№ 13 (170):

Горілчаний фальсифікат вилучено

Новини

Використання підроблених акцизних марок на горілчаних виробах свідчить про «тіньове» походження напою.

Горілчані вироби з підробленими марками акцизного збору вилучили працівники податкової міліції з мережі продовольчих супермаркетів у Сумах. «Ліва» партія міцного напою потрапила до магазинів зі складів одного з найбільших оптових постачальників горілчаної продукції в області.Оперативники податкової міліції отримали інформацію про ввезення область з метою збуту партії горілчаних виробів – 20 тисяч пляшок - з підробленими марками акцизного збору. В ході перевірки вони встановили, що фальсифікована продукція під торговою маркою «Графська» Уманського лікеро-горілчаного заводу реалізується через торговельну мережу супермаркетів у місті Суми.


Використання підроблених акцизних марок на горілчаних виробах свідчить про «тіньове» походження напою. Незаконне виробництво та реалізація фальсифікованих горілчаних виробів дає змогу тіньовикам отримувати не контрольовані державою прибутки, при цьому не сплачувати акцизний збір та інші податки.

Аби припинити торгівлю фальсифікатом податківці розпочали перевірки одночасно у всіх торгових точках мережі. У залах магазинів вони виявили та вилучили близько 2-х тисяч пляшок горілки з підробленими акцизними марками. Ще майже 2 тисячі пляшок було виявлено на оптовій базі підприємства-постачальника у Сумах.

Загальна вартість вилученої лікеро-горілчаної продукції становить близько 50 тисяч гривень.

Наразі перевірочні заходи тривають. Відпрацьовуються інші місця реалізації та зберігання нелегальної партії алкоголю у місті Суми та районних центрах, а також встановлюється коло осіб, причетних до постачання у торговельну мережу горілчаного фальсифікату.

ДПА в Сумській області