№ 13 (170):

Кабмін планує піаритись у прямому ефірі

Перша шпальта

Кабінет Міністрів вирішив щомісяця проводити відкриті засідання із трансляцією по телебаченню у форматі програми «Свобода слова».- У зв’язку з тим, що більшість телеканалів політично заангажовані й не в змозі правдиво висвітлити діяльність уряду, Кабмін на чолі з прем’єром має намір продемонструвати на особистому прикладі зразок демократії й свободи слова, - сказав журналістам один із посадовців Кабміну.

Передбачається, що таке засідання буде проводитися за сценарієм, близьким до однойменних популярних телешоу.

У ході засідання по черзі, починаючи із прем’єра, всі члени Кабміну будуть виступати з доповіддю про наболіле за місяць, а решта міністрів задаватимуть йому уточнюючі запитання.

Зараз обговорюється регламент таких виступів і часу на відповіді з тим, щоб засідання тривало не більше звичних для чиновників 7-8 годин з урахуванням рекламних пауз.
 
На початку засідання й перед його завершенням члени Кабміну будуть голосувати про довіру один одному.
 
Член Кабміну з найнижчим рейтингом довіри за підсумками такого засідання буде вноситися урядом на звільнення Верховній Раді з тим, щоб замінити його більш гідною кандидатурою.

Розглядається можливість проведення такого розширеного Кабміну за участю голів обласних держадміністрацій і керівників парламентських фракцій, яким також буде надано можливість задавати питання доповідачеві й оцінювати голосуванням роботу членів Кабміну.

Планується вже найближчим часом оголосити тендер на право трансляції телеканалами таких засідань уряду.
 
Очікується, що кошти, отримані за право трансляції й від реклами, дадуть змогу істотно збільшити надходження в стабілізаційний фонд держбюджету.