№ 15-16 (172-174):

"Рейнджери" на ВАЗі

Новини

Управління Державтоінспекції області повідомляє, що у Сумах сталася дорожньо – транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Події розгорталися так: швидкість понад ста кілометрів на годину, не зупинка на вимогу працівників ДАІ і як наслідок: троє людей травмовано та розбиті машини.


Дорожньо – транспортна пригода сталася близько 17.30 на шляхопроводі по вул. Харківська обласного центу. Автомобіль ВАЗ десятої моделі рухався в напрямку виїзду із міста Суми. Інспектори ДАІ здійснювали нагляд за дорожнім рухом. Прилад «Візир» зафіксував значне перевищення швидкості вказаним автомобілем – 137 кілометрів на годину. Вимогу інспекторів ДПС ДАІ про зупинку водій проігнорував.

Автомобіль ВАЗ зіткнувся з автомобілем Мерседес – Бенц, який із Харкова віз до Сум морозиво.

В результаті зіткнення із Мерседесом автомобіль ВАЗ – 21104 відкинуло на Хюндай – Елара. В останньому автомобілі чоловік та дружина поверталися із роботи.

Внаслідок дорожньо – транспортної пригоди троє людей отримали незначні тілесні ушкодження. Хто з них перебував за кермом автомобіля ВАЗ – 21104 з’ясовується. Проте усі три чоловіка віком 32 – 37 років перебували у стані алкогольного сп’яніння.

Транспортні засоби дістали значних механічних пошкоджень.