№ 20 (178):

У Сумській державтоінспекції - новий керівник

Новини

Нового керівника представив  начальник Департаменту ДАІ МВС України генерал-майор міліції Сергій Коломієць, якій завітав на Сумщину з робочим візитом. Ним став полковник міліції Юрій Іванцов.

  Юрій Іванцов розпочав службу в органах внутрішніх справ з посади інспектора  Чернігівського взводу ДПС. Пропрацювавши три роки інспектором ДПС,  вступив до Орловської школи міліції.

По закінченню навчання працював інспектором адміністративної практики, пізніше займав посаду старшого інспектора ДПС взводу ДПС, а згодом майже 10 років працював у Відділі реєстраційно-екзаменаційної  роботи,  після чого займав посаду заступника начальника відділу ДПС, згодом працював в Департаменті ДАІ МВС України. «Я вважаю, що з приходом нового керівника ми покращимо роботу Сумської державтоінспекції, - зазначив у своїй промові начальник ГУМВС області Олександр Москальчук,- це досвідчений керівник, який добре розуміє поставлені перед службою завдання»


Під час зустрічі з особовим складом начальник Департаменту ДАІ разом начальником ГУМВС України в Сумській області полковником міліції Олександром Москальчуком та новопризначеним керівником ДАІ  обговорили питання введення в дію нового законодавства в сфері безпеки дорожнього руху, та шляхи їх вирішення.


Андрій Івашина, начальник СЗГ ГУМВС в Сумській області