№ 21 (179):

Чи стануть дороги кращими?

Актуалії

Битим шляхом27 травня 2009 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства, будівництва, архітектури та надзвичайних ситуацій. Його провів голова комісії Володимир Пугач.

Основне питання, що розглядалося на ньому, - стан справ щодо реалізації  Концепції реформування системи  державного управління автомобільними дорогами загального користування.Члени комісії розглянули  інформації, надані  обласною державною адміністрацією та службою автомобільних доріг у Сумській області. Увага присутніх була зосереджена на відхиленнях у процесі реформування, безпідставному прискоренні дій, порушеннях передбачених  Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.02.09 термінів реформування, руйнуванні "по живому" обласної структури, що склалася, та невідповідності первісним принциповим  положенням реформи.

З обговореного питання вирішено дати доручення облдержадміністрації, службі автомобільних доріг у Сумській області підготувати звернення до Кабінету Міністрів України, профільних комітетів Верховної Ради. Заплановано також обґрунтовану інформацію підготувати депутатам обласної ради та винести відповідне звернення на розгляд сесії.

На  засіданні постійної комісії  розглянуто питання недостатнього фінансування дорожнього будівництва в області.

Участь у засіданні взяли керівники служби автомобільних доріг у Сумській області, ДП "Облавтодор" та головного фінансового управління облдержадміністрації.

За інформацією Сумської облради