№ 21 (179):

Крадія поросят затримано

Новини

Врятовані поросята21 травня 2009 року близько 18 години до чергової частини Конотопського міського відділу міліції звернувся 52-річний житель міста, якій повідомив, що в нього з господарства невідома особа викрала 5 поросят. Викрадач завдав збитків на суму понад 2 тисяч гривень.Оперативно-слідча група, яка виїхала на місце події встановила, що зловмисник проник до господарства близько першої години ночі, коли йшов дощ. До сараю, де знаходились поросята, він потрапив, відтиснувши засувку. 

"Ми почали перевіряти всіх тих, хто раніше відвідував господарство. Особливу увагу приділяли особам ромської зовнішності, – розповідає оперуповноважений сектору БНОН Конотопського МВ ГУМВС у Сумській області старший лейтенант міліції Руслан Манько. -  Так тихо зловмисник міг потрапити до господарства лише тому, що вже бував тут. Навіть, пес господаря ніяк не відреагував на "чужинця". Під час проведення розшукових заходів нам вдалося отримати інформацію щодо однієї особи ромської зовнішності.

І через кілька днів вона підтвердилась. За підозрою у скоєнні цієї крадіжки ми затримали 21-річного раніше судимого цигана".

У ході проведення слідчих дій затриманий дав правдиві свідчення. Як стало відомо, справді він декілька разів був у цьому помешканні, допомагав власнику будинку по господарству. Тож знав де знаходиться живність. Він з легкістю проник до сараю і сховав поросят у мішок,  який знайшов поблизу будинку господарів. Після викрадення приніс "здобич" додому. Поклав їх у яму, де розташував загородку, та накрив її сміттям. Батькам сказав, що отримав поросят як плату за роботу.   
 

Наразі відносно викрадача порушена карна справа, ведеться слідство. Поросят правоохоронці повернули господареві.

Т.Кушнєрова, помічник начальника Конотопського МВ ГУМВС України в Сумській області