№ 22 (180):

Як київський оператор ґвалтує пенсіонерів

Гумор

Щоб підключити до себе абонентів київська компанія "Доля-Табель" опустилася до найгрубіших методів - обману і насильства. Схема проста: спочатку компанія надсилає у поштові скриньки рахунки за підключення до своїх дорогих послуг сподіваючись, що деякі абоненти, не прочитавши дрібний шрифт, помилково сплатять їх.


Такий рахунок отримала і редакція IT Табло України:

Рахунок з рекламою

Потім до цих абонентів "Доля-Табель" висилає бригади, які, маючи на руках докази замовлення послуги, насильно підключають до неї. Жертвами в першу чергу стають інваліди та люди похилого віку, не здатні чинити ґвалтівникам опір.

Табло IT отримав звернення до міліції про подібний інцидент.
Скан листа постраждалого пенсіонера

Продовження листа постраждалого

"Начальнику Деснянського РВ УМВС України міста Києва
Бульбакова Петра Миколайовича, що мешкає за адресою […]

Заява

18 травня 2009 року до мене додому прийшло двоє невідомих, які відрекомендувалися працівниками компанії "Доля -Табель" Без дозволу увійти вони увірвалися до мене у квартиру і почали силоміць підключати мене до послуги кабельного телебачення "Преміум-ТВ".

На мої спроби пояснити, що я їх не викликав і щоб вони припинили бешкет, негідники відповіли, що послугу я замовляв і пред'явили мені копію платіжного документу, що підтверджує замовлення.

Вимушений визнати, що моя дружина Бульбакова Надія Казимирівна справді сплатила квитанцію. Проте вона помилилася і переплутала рекламу, що прийшла по пошті, у вигляді квитанції, з рахунком за інтернет. Але через вікову близькозорість вона не розгледіла напис дрібним шрифтом, що пояснювала, що платити слід, якщо бажаєш підключитися до послуги "Преміум-ТВ"

Між іншим, вона подумала, що це я так багато використовував інтернет і влаштувала скандал, тому що на ці гроші вона збиралася купити цукру для того, щоб зварити варення. Насправді у нашому домі інтернетом користується лише наш онук для качання якихось торентів.

Я намагався пояснити це мерзотникам з "Долі-Табель", але вони сказали щоб я не заважав їм і грубо прив'язали мене до стільця зі словами "Ти, старий гондон, лоханувся і тепер будеш платити нам бабки". Коли я сказав, що не буду дивитися їхнє огидне телебачення, вони пригрозили, що якщо я не буду платити вони прийдуть ще раз і силоміць примусять дивитися всі канали, включені у "Преміум-ТВ".

Підключивши мене до кабельного телебачення покидьки з "Долі-Табель" пішли наслідивши у корідорі, через що у мене з дружиною Бульбаковою Надією Казимирівною стався новий скандал.

Прошу Вас вжити заходів для захисту мене від насильства з боку "Долі-Табель", тому що по їхньому телебаченню показують суцільний сором і неподобство, а надивившись його, моя дружина Бульбакова Надія Казимирівена примушує мене носити шкиряні труси, через що у мене на сідницях прищі.

Дата, підпис."

Редакція IT Табло України вимагає від компанії "Доля-Табель" разом з такими рахунками висилати збільшувальне скло!

А редакція "Громадянина України" в свою чергу нагадує своїм читачам, що дочірньою структурою компанії "Доля-Табель" у Сумах є сумновідомий "Телеглюк". Тож будьте обережні.

За матеріалами Табло IT Україна