№ 22 (180):

Мешканці Сумщини обурені високими цінами на ліки

Актуалії

Ліки дорожчають щодняЯк повідомляє прес-служба Сумської обласної ради, за період з 25 по 31 травня  2009 року депутати відповідно до рішення обласної ради "Про організацію прийому громадян  області депутатами Сумської обласної ради  п’ятого скликання" провели прийом громадян  у закріплених містах і районах області:Левченко Л.С.  - у Сумській обласній раді,
Кирик Г.В. - у Кролевецькій районній раді,
Зубко В.І. - в Охтирській районній раді,
Ребенко І.М. - у Ямпільській районній раді,
Борц К.Л. - у Шосткинській районній раді,
Глушко В.М. - у Контопській міській раді,
Черненко П.О. - у Роменській районній раді,
Щастний І.Ф. - у Глухівській міській раді.

До депутатів обласної ради звернулось  33 громадяни, переважна більшість -  соціально незахищені верстви населення.  Виборці   порушили 35   питань.

Мешканці області стурбовані  непомірно високими цінами на путівки в літні  табори для оздоровлення дітей у літній період.

У сільських населених пунктах актуальним залишається питання  відсутності коштів на добудову підвідних газогонів.

Виборці вказують на порушення житлового законодавства, норм забудови  та реконструкції житла, необґрунтоване підвищення цін на пально-мастильні матеріали, на ліки та відсутність контролю з боку держави  за ціноутворенням на лікарські засоби.

Більшість порушених питань вирішено позитивно, інші взяті на контроль. Направлено депутатські звернення у  відповідні служби й організації.