№ 22 (180):

Конференцією по наркотикам

Актуалії

Втеча від наркотиківДнями пройшла обласна науково-практична конференція лікарів-наркологів.

Цьогоріч вона була організована і проведена на базі Шосткинської міської поліклініки № 5. Питання, які піднімалися на конференції, засвідчили важливість та актуальність проблеми: діагностика, новітні методики лікування наркозалежних, моніторинг нововведень, профілактика наркозахворювань, попередження рецидивів та сучасні лабораторні методи дослідження.


Учасників конференції привітав голова Шосткинської міської ради Микола Нога. З доповіддю "Актуальні проблеми наркослужби" виступив головний лікар Сумського обласного наркодиспансеру Олексій Крупко.

Свої дослідження представили гості конференції з Харківського науково-дослідницького інституту неврології, психіатрії і наркології Академії медичних наук України – завідуючий відділом профілактики і лікування алкоголізму професор, доктор медичних наук Олександр Мінко та завідуючий відділом профілактики та лікування наркоманійної залежності, професор, доктор медичних наук Ігор Лінський. В обговоренні питань взяли також участь лікарі Сумського облнаркодиспансеру та районні наркологи.

Учасники конференції також ознайомилися з підрозділами наркослужби Шосткинського району, сайтом замісної терапії та реабілітаційним центром для наркозалежних, який представив головний лікар, ветеран наркологічної служби Микола Оріщак.