№ 25 (183):

Сумські податківці виконують державні завдання

Новини

ДПІНа 103,5 % державною податковою інспекцією в м. Суми виконані завдання травня поточного року по надходженню податків і зборів до державного бюджету України. Ця сума становить майже 50 млн. грн. Додатково платники податків обласного центру Сумщини сплатили 1,6 млн. грн.У повному обсязі виконано завдання з податку на прибуток, податку на додану вартість, збір за геологорозвідувальні роботи та по направленні частини прибутку підприємств, що вилучається до бюджету. 

До місцевого бюджету сума, яку направили податківці за 5 місяців 2009 року, становить 193 млн. грн., за травень – 39,3 млн. грн.  А Зведений бюджет за вказаний період отримав 371,2 млн. грн. і 88,3 млн. грн. відповідно.  

Найбільше перевиконання у минулому місяці можна спостерігати по платі за землю на 25 % до місцевого бюджету і на 129 % збір на геологорозвідувальні роботи, виконані за рахунок державного бюджету.

В умовах економічної кризи важко не тільки платникам податків виконувати свій конституційний обов’язок – сплачувати податки, а й податківцям, які контролюють ці надходження до державного і місцевого "гаманця".

Радує той факт, що сумчани розуміють працівників податкових органів і оцінюють рівень виконання податківцями своїх обов’язків як добрий.  Про це красномовно свідчить опитування громадськості, яке ДПІ в м. Суми проводить щоквартально.

Із 100 опитаних респондентів 69 висловили вищевказану думку. І 75 анкетованих зазначили, що звернення громадян, які надходять до органів ДПС, розглядаються своєчасно та якісно. Будемо і далі працювати на добро громади!