№ 25 (183):

Відпрацювання триває

Актуалії

ПатрульДля стабілізації стану аварійності на автошляхах області вже більше двох тижнів тривають широкомасштабні оперативно – профілактичні заходи. З початку проведення відпрацювання працівники Державтоінспекції попередили майже 8 тисяч порушень Правил дорожнього руху на вулично – шляховій мережі області, що як правило, є причиною дорожньо – транспортних пригод.

Відпрацювання проводиться протягом місяця до 22 червня поточного року.У середньому за добу залучається близько 200 працівників Державтоінспекції. За цей час ними виявлено понад 1000 нетверезих водіїв, майже 2000 випадків перевищень встановленої швидкості руху, близько 400 фактів керування транспортними засобами без відповідних документів. Співробітники ДАІ попередили понад 700 порушень водіями скутерів, та іншої мототехніки. З початку відпрацювання розкрито два випадки незаконного заволодіння автомототранспортом, розшукано та повернуто власникам 5 одиниць автотранспорту.

За вказаний проміжок часу затримано 800 транспортних засобів, з них 68 – за підробку вузлів та агрегатів, 40 – за перевезення викрадених речей, 20 одиниць транспорту, водії яких їздили за підробними документами та 2 автомобіля двійника.

Так, нещодавно Дніпропетровським екіпажем ДПС була затримана іномарка Мазада – 6. Водій добросовісно придбав її по дорученню у Донецьку. Але при перевірці документів виявилося, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, довіреність та талон технічного огляду підроблені. Наразі вказаний автомобіль затриманий на штраф – майданчик УДАІ області.

Працівники Дніпропетровської, Харківської, Полтавської та Чернігівської Державтоінспекції беруть активну участь у проведенні комплексно – профілактичного відпрацювання області. Усього на території області працює 35 інспекторів ДПС ДАІ з інших регіонів по забезпеченню безпеки дорожнього руху, попередженню та розкриттю злочинів, пов’язаних із використанням транспортних засобів.
 
У ході проведення відпрацювання інспектори дорожньо – патрульної служби виконують інші службові обов’язки. Головне – забезпечити безпеку усіх учасників дорожнього руху.


Олена Чижик, старший інспектор СЗГ УДАІ області