№ 25 (183):

У ДПІ в м. Суми – новий заступник начальника

Новини

Больбіт Юрій ЛеонідовичНовопризначеним заступником начальника Державної податкової інспекції в м. Суми став Больбіт Юрій Леонідович. До виконання своїх обов’язків він приступив з 16 червня поточного року на підставі наказу ДПА в Сумській області № 183.

Для Юрія Леонідовича податкова справа не нова, оскільки він майже десять років працює в податковій інспекції Сум.Народився Юрій Больбіт 16 лютого 1978 року в Сумах. В 1995 році закінчив школу, а потім вступив до Сумського державного аграрного університету на факультет "Організація зовнішньоекономічних зв’язків". Під час навчання проходив двічі практику за кордоном.

Після отримання вищої освіту трудова діяльність у майбутнього податківця розпочалася саме в Державній податковій інспекції в м. Суми. Як говорять, "почав з низів", а саме з посади старшого державного податкового ревізора-інспектора відділу організації стягнення коштів, майна і "доріс" до начальника управління погашення прострочених податкових зобов’язань, звідки й переведений на посаду заступника начальника інспекції.

Юрій Больбіт буде опікуватися управлінням погашення прострочених податкових зобов’язань, юридичним  управлінням та відділом реєстрації та обліку платників податків.