№ 25 (183):

Циганка-шахрайка

Актуалії

Циганка21 червня 2009 року в Тростянці жертвою шахрайства стала місцева жителька. Близько 12.30 біля лікарні вона зустріла циганку, яка тут лікувалася.

Каже, що хотіла її оминути, але не вдалося. Циганка запитала котра година, і дівчина зупинилася, щоб відповісти. Та продовжити свій маршрут потерпілій так і не вдалося. Циганка почала вже таку знайому історію про родові прокляття та пристріт.Дівчина й досі не розуміє та не пам'ятає, як зняла з себе коштовності та віддала зловмисниці. Думає, що це був гіпноз. Прийшовши до тями (вже близько п'ятої години вечора) потерпіла заявила про злочин до чергової частини міліції Тростянецького райвідділу.

Швидке оперативне реагування відразу дало результати. Слідчий Тростянецького РВ Володимир Алексенко повідомляє, що в ході оперативних дій "було з'ясовано, що в гінекологічному відділенні була жінка циганської національності, за описом схожа на ту, про яку розповідала потерпіла.

Вона була на лікуванні і, залишивши паспорт, добровільно залишила лікарню". Циганку затримали в селі Білки, де вона проживала разом із матір'ю та маленьким сином. Від скоєного злочину не стала відмовлятися, добровільно віддала вкрадені золоті прикраси на суму близько 2000 гривень. Говорить, що "в той момент не думала про дівчину, а лише про те, як самій вилікуватися, адже лікарі відмовилися лікувати без 450 гривень".
 
Раніше судима за шахрайство Херсонським районним судом, жінка лише минулого року вийшла з місць позбавлення волі. За словами правоохоронців, наступні три роки вона скоріш за все проведе у вже знайомих місцях.

Є підстави стверджувати, що в послужному списку затриманої ще багато ошуканих. Тому співробітники міліції закликають відразу повідомляти до правоохоронних органів про подібні випадки шахрайства - це збільшує ймовірність розкриття злочину.


Олеся Боровик, спільно з СЗГ ГУМВС України в Сумській області