№ 26 (184):

З подарунками до Роменського інтернату

Актуалії

Роменьска школа-інтернатКерівництво Державтоінспекції області приділяє велику увагу організації та проведенню шефської роботи у дитячих інтернатських закладах. Доброю традицією стали відвідування дітей – сиріт напередодні свят, зокрема, таких як "День знань", "Великдень", "Останній дзвінок", "Всесвітній день захисту дітей", "Новий рік".


Нещодавно, напередодні Дня Конституції України керівництво управління Державтоінспекції завітали з привітаннями та подарунками до вихованців Роменської загальноосвітньої школи – інтернат І-ІІІ ступенів ім. О.А. Деревської.

48 дітей-сиріт виростила і виховала звичайна жінка Олександра Аврамівна Деревська. Це представники всіх національностей, але всі діти однієї жінки, яка присвятила своє життя їх вихованню, вклала в них свою душу і тепло серця. Ім’я Олександри Деревської, або як її називають, Роменської Мадони, сьогодні носить загальноосвітня школа-інтернат в Ромнах. Викладачі закладу виховують 180 дітей.

Понад 5-ти років обласне управління Державтоінспекції надає шефську допомогу вихованцям цього інтернату. За цей час діти отримали мікроавтобус, комп’ютер, спортивне приладдя. Цьогорічні подарунки спрямовані на розвиток дитячої творчості, спортивне знаряддя та солодощі.

Працівники Державтоінспекції сподіваються, що вже за кілька років до лав правоохоронних органів приєднаються і вихованці Роменської школи-інтернату, нехай по життю їх супроводжує зелене світло.