№ 26 (184):

Урочиста присяга міліціонерів

Актуалії

Служу народу України!Для 35 молодих людей міліцейська служба у підрозділах Державтоінспекції розпочалася із прийняття Присяги на вірність українському народові.

Курсанти, які пройшли початкове навчання на базі Сумського училища професійної підготовки працівників міліції приймали присягу працівників органів внутрішніх справ.Серед випускників були юнаки, які закінчили цивільний ВУЗ із військовою кафедрою, і мужні хлопці, які пройшли строкову службу у збройних силах України.

Для якісного виконання завдань із забезпечення безпеки дорожнього руху для 35 людей тривали навчання більше трьох місяців на базі Сумського училища професійної підготовки міліції. Протягом 110 днів ними опановувалися законодавство у сфері безпеки руху, техніка регулювання, прийому самозахисту та інші спеціальні дисципліни, що необхідні для виконання службових завдань. Викладачі навчального закладу виховували у курсантів особисті високоморальні якості, патріотизм, відповідальність, здібності до ініціативних дій, сумлінного виконання професійного обов’язку.

На плацу зазначеного навчального закладу системи МВС України були вишикувані випускники, які урочисто склали присягу на вірність українському народові.

Відтепер інспекторам ДАІ нового покоління доведеться працювати в сучасних умовах: сумлінно та дисципліновано, з високою відповідальністю виконувати службові обов’язки, постійно вдосконалювати свій професійний рівень, неухильно дотримуватися Конституції України та чинного законодавства держави, формувати позитивний імідж співробітника Державної автомобільної інспекції, налагоджувати партнерські відносини із учасниками дорожнього руху.

Сьогодні від працівників Державтоінспекції чекають самовідданості та безкомпромісності, мужності та відваги, високої культури поведінки та вірності присязі та обраній професії – вартових сумських доріг. Сили нового поповнення працівників державтоінспекції в першу чергу спрямовані на контроль за дорожнім рухом автомототранспорту та пішоходів.