№ 26 (184):

Зовнішнє оцінювання пройшло успішно

Перша шпальта

Підсумки незалежного тестуванняЗа попередніми підрахунками область посідає 6 місце за якістю знань випускників.

Про перебіг та підсумки зовнішнього незалежного оцінювання в області розповіли на брифінгу заступник голови облдержадміністрації Олег Медуниця та начальник управління освіти і науки Любов Пшенична.За словами Олега Медуниці, на Сумщині тестування було проведено якісно. Про це свідчить відсутність скарг від батьків та рівень знань, який показали діти. Четверо випускників отримали по 200 максимальних балів з двох предметів, винесених на тестування.

Це Дмитро Аленько (Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І-ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради), Дар'я Шипіцина (Олександрівська гімназія, м. Суми), Наталія Дмитренко (Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І. Калнишевського) та Іван Тарасенко (Сумська спеціалізована школа № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.А. Бутка). Для Сумщини це значне досягнення, адже в сусідній Чернігівській області учнів з такою успішністю немає, а на всю Харківську область – один.


Любов Пшенична повідомила, що результати тестування суттєво вплинули на нагородження золотими і срібними медалями. Із 474 претендентів на медалі після тестування отримали високу відзнаку лише 366 учнів, 108 – не підтвердили якість знань під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

За інформацією ОДА