№ 27 (185):

"Горілчана" підпільниця

Новини

СамогонЛюбителям "зеленого змія" важко відмовитися від його вживання. Зважаючи на те, що горілка останнім часом дуже подорожчала, деякі сумчани вирішують купувати її в непризначених для цього місцям, навіть, не зважають на те, що вона може виявитися вкрай шкідливою для здоров’я.

Героїня нашої розповіді вирішила на любителях оковитої збагатитися і постачала свій товар на один з ринків обласного центру. Але працівники податкової міліції державної податкової інспекції в м. Суми не дали їй здійснити своїх планів.У одному з багатоповерхових будинків Зарічного району м. Суми 44-річна громадянка організувала виробництво та продаж оковитої. Суміш із спирту та води "бізнесменка" розливала в пластикові пляшки та продавала за ціною набагато дешевшою ніж в магазинах. Попит на саморобну продукцію був неабиякий. І під рукою "все необхідне" – порожні пластикові пляшки, лійка та спиртометр. Але ж все це — в антисанітарних умовах, без потрібних на те дозволів і, звичайно ж, без сплати податків.

За виявленим фактом виготовлення та реалізації підробленої горілчаної продукції вкрай шкідливої для здоров’я громадян, порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 204 КК України ("Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів").

У ході проведення обшуку на квартирі підозрюваної особи у скоєнні злочину співробітниками податкової міліції вилучено 292,5 л спирту, 48 л готової горілчаної продукції (готова суміш розлита у пластикові пляшки).
 
Всього вилучено товарно-матеріальних цінностей — обладнання, сировини та готової продукції — на суму близько 9 тис. грн.

Діяльність підпільного цеху зупинено.