№ 27 (185):

Поцупив магнітолу, але ненадовго

Новини

Крадіжка магнітолиПатрульний наряд батальйону патрульної служби міліції Сумського міськвідділу міліції у складі Івана Бунякіна, Сергія Лизуна та Богдана Рибчака, проходив пізно вночі по проспекту Лушпи, що в обласному центрі, здійснюючи охорону громадського порядку.

О третій ночі, погодьтесь, людей на вулицях зовсім небагато. Місто спало. Але раптом нічну тишу розрізав крик людини: "Стій! Допоможіть!" - лунало від одного з будинків.Міліціонери озирнулися і побачили темну постать, що швидко рухалася по тротуару в середину подвір’я багатоповерхівки. Не роздумуючи кинулись напереріз. Втікач же, озирнувшись, і зрозумівши, що за ним ніхто не женеться, перейшов на крок, відсапуючись від швидкого бігу, як раптом дорогу йому заступили правоохоронці. Розмова була недовгою. Втікача видавало помітне хвилювання. А ще через хвилину підійшов чоловік, який кликав на допомогу. Тут усе і з’ясувалося. Виявилося, що молодий, але раніше вже засуджений за наркотики сумчанин, вирішив добути грошенят. Але ж гроші просто так на землі не валяються, тому, не довго думаючи, зловмисник вирішив понишпорити по салонах автомобілів, які необачні власники частенько залишають просто неба, на ніч, біля під’їздів будинків та на узбіччях доріг.

Швиденько знайшов таку машину та, роздивившись, що в салоні є магнітола, зламав двері та скоїв крадіжку. Та на свою біду зловмисник не врахував випадкового перехожого, що став свідком злочину. Чоловік зчинив крик, і зловмисник кинувся втікати, прихопивши з собою магнітолу. Саме з цим речовим доказом грабіжник і був затриманий працівниками батальйону патрульної служби міліції. Викрадене у злодія вилучено та буде повернуте справжньому власнику. За фактом порушено кримінальну справу, і грабіжнику можуть загрожувати, за рішенням суду, виправні роботи на строк до двох років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.


Мораль нашої розповіді така: це добре, що стороння людина, яка стала свідком злочину, не залишилася осторонь і почала кликати на допомогу. Це добре, що працівники міліції теж виявилися неподалік і оперативно затримали злочинця.

Та, мабуть, і власникам автівок варто подумати над тим, щоб не залишати надалі в салонах машин цінні речі, барсетки, документи, магнітоли та все те, що може спровокувати злочинця до вчинення крадіжки. Пам’ятайте: ваша безпека – в ваших руках.


Володимир Кузьменко, помічник начальника СМВ ГУМВС України в Сумській області