№ 27 (185):

Студент обікрав студенток

Новини

Студент-злодюжкаНа свято Івана Кулана молодь завжди намагається виїхати на природу, щоб відпочити від шумних вулиць, поспілкуватися, порозважатися. Та для одного молодика з Конотопа це свято закінчилося у відділі міліції, а в подальшому, імовірно, і за гратами.

У ніч з 6 на 7 липня, а саме о другій годині ночі, двоє міліціонерів патрульної служби, здійснюючи обхід території, побачили хлопця, який неподалік від кафе  намагався сходити в туалет.Звичайно, такий вчинок не залишився від правоохоронців непоміченим. Коли вони підійшли до правопорушника, патрульних здивувало те, що у хлопця на плечі була жіноча сумочка.


У цей час із кафе вийшла група дівчат, які голосно щось обговорювали. Вони відразу помітили міліцію і хлопця, в ньому вони впізнали грабіжника, який декілька хвилин назад викрав їхні речі. П’яний злодій скористався тим, що дівчата танцювали і прихопив у однієї  мобільний телефон і 30 гривень, а у іншої - сумку, в якій був мобільний телефон і 50 гривень. Декілька секунд – і він вже володар двох телефонів. Якби не ця сумка, вчинок зловмисника був би лише хуліганством, а тепер це серйозна крадіжка, яка, можливо, коштуватиме волі.

Вранці протрезвілий молодик пояснював з невинними очима свій вчинок. Він разом з друзями святкував на природі, а потім вирішили всі разом продовжити відпочинок в кафе. Через деякий час з веселої компанії залишився тільки він. Оскільки випито було багато, він не став витрачати зусилля на пошуки відхожого місця. А проходячи повз столики захопив з собою те, що "погано" лежало. Завдяки уважності правоохоронців крадія було затримано "на-гарячому".

Затриманий -  19- річний студент одного з вищих навчальних закладів Конотопа. Не зрозуміло, що його штовхнуло на цей вчинок. Потерпілі – його ровесниці, теж студентки інституту. Замість познайомитись – обікрав.

У ніч на Івана Купала завжди трапляються дива, для одних приємні, для інших – трагічні, тому на свята треба бути особливо уважними, слідкувати за своїми речами, не залишати їх без нагляду, щоб у сторонніх не з’являлося бажання їх привласнити.

Світлана Корніцова, СЗГ ГУМВС України в Сумській області