№ 27 (185):

Потенційні жертви злочинців

Актуалії

Потенційні жертвиЯк свідчить міліцейська статистика, факти пограбувань на сьогодні ще  залишаються одним з проблемних питань. На шпальтах газет неодноразово висвітлювались поради про те, як не стати жертвою  грабіжників. Але громадяни, не рідно нехтуючи рекомендаціями  міліціонерів, по своїй необережності стають  потенційними жертвами зловмисників.

Як правило, грабіжники полюють за виробами із золота, грошима, мобільними телефонами  та жіночими сумочками, продавши які можна отримати "легкі" гроші. Своїх жертв злочинці відслідковують як поблизу магазинів, так і на нелюдних, темних вулицях. 


Ось і 26-річний конотопець по своїй необачності став потенційною жертвою грабіжника. Це сталося в ніч на 1 червня. Близько 3 години ночі молодий чоловік, будучи напідпитку, їхав на таксі додому. Але грошей йому хватило лише на пів дороги. Він вийшов із таксі у сквері поблизу залізничного вокзалу.

А там, як у казці, зустрівся "добрий" незнайомець, який запропонував випити ще потроху за знайомство. Випили та розійшлись. Та наш "мандрівник" й не здогадувався, що новий товариш піде за ним слідом і у темному провулку нападе на нього. Грабіжнику залишилося тільки повалити п’яного молодика на землю та відібрати мобільний телефон і золоті вироби. 
     
Як зазначають правоохоронці, одним із проблемних питань по розкриттю цього виду злочинів залишається несвоєчасне інформування постраждалих за фактом скоєння пограбування.

Іноді проходить кілька днів після скоєння злочину і тільки потім постраждалий звертається до міліції. У цій історії постраждалому пощастило, працівники конотопської міліції затримали грабіжника і, хоча, наступного дня зловмисник встиг з’їздити до столиці та збути на ринку викрадені речі, все одно він понесе відповідальність за скоєний злочин.

Якщо ви стали жертвою зловмисників, неодмінно терміново звертайтеся до  міліції  або телефонуйте з мобільного безкоштовно  102! І пам’ятайте,  міліція працює цілодобово!

Тетяна Кушнєрова, помічник начальника Конотопського міського відділу міліції