№ 28-29 (186):

Пішов на побачення – потрапив до реанімації

Актуалії

Та сама "Газель"

25-річний житель Шостки саме проводжав свою дівчину до дому, коли на нього налетів автомобіль. Скалічений парубок зачепився за автомобіль, якій ще кілька десятків метрів тягнув його за собою. Постраждалий залишився на дорозі – водій зник. За кілька годин його затримали правоохоронці.


Коли до Шосткінського міськвідділу міліції надійшло повідомлення , що на одній з вулиць водій автомобіля збив чоловіка і зник з місця пригоди , черговий одразу сповістив про надзвичайну подію усім нарядам патрульної служби, які чергували в місті.

"Коли ми прибули на місце пригоди, побачили на дорозі розбите скло та сліди крові, - розповідає Володимир Омельченко -  начальник патрульної служби  Шосткінського міського відділу міліції, - неподалік стояла дівчина і плакала. Як виявилось, це подруга потерпілого. Вона і відтворила картину того, що сталося. Молоді люди  повертались до дому, коли позаду вони почули гуркіт двигуна автомобіля. Озирнувшись, дівчина побачила що він мчить прямо на них на великій швидкості з виключеними фарами. А далі  водій збиває перехожих і зникає. Ми припустили, що на автомобілі обов’язково повинні бути характерні для такої аварії ушкодження : розбиті стекла, вм’ятини".

Міліціонери почали відпрацьовувати прилеглу територію. На одній з автостоянок побачили автомобіль марки "Газель”, який мав такі  ушкодження. А невдовзі  встановили і його власника. Чоловік дійсно проїздив дорогою, по якій шли молоді люди. За його словами він і гадки не мав, що наїхав на чоловіка, вважав на штовхнувся на якусь перепону.

Проте правоохоронці сумніваються в його щирості. " Не може бути, щоб він нічого не помітив. Зіткнення було такої сили, що потерпілого просто "викинуло" на лобове скло. Він ударився головою, дивіться – ось навіть волосся на склі залишилось, - показує Володимир Омельченко, - після чого людина зачепилась одежею за авто, яке  тягло його за собою ще метрів з п’ятнадцять".

Лікарі характеризують стан потерпілого як важкий. Аби врятувати його життя довелось викликати фахівців з обласного центру і негайно провести операцію. На сьогодні чоловік  й досі не прийшов до тями. За словами Антоніни Стеценко, заступника головного лікаря Шосткінської центральної лікарні, у потерпілого  черпно -мозкова травма, переломи кісток черепа, забій головного мозку тяжкого ступеня, він підключений до апарату штучної вентиляції легенів.

На сьогодні водій дає пояснення слідчим. Якщо його провина буде повністю доведена, згідно з чинним законодавством він може отримати  до 10 років позбавлення волі.

Ельвіра Біганова, СЗГ ГУМВС Сумська область