№ 32 (189):

У липні зібрано рекордну суму податків до бюджету

Актуалії

Зібрано рекордну суму податківСередина літа запам’ятався неабиякою спекотною погодою. І звичайно ж, відпускною порою. Але незважаючи на примхи природи та відсутність керівників підприємств та підприємців на робочих місцях (більшість відпочиває), податківці свою роботу по збору податків виконують на "відмінно". За підсумками липня 2009 року Державній податковій інспекції в м. Суми вдалося досягти рекорду у зборі платежів в цьому році.


До Державного бюджету податківцями було зібрано 52,3 млн. грн., що на 24,7 % (10,3 млн. грн.) перевищує показник збору платежів у липні 2008 року. До сьогодні в цьому році ДПІ в м. Суми за один місяць таких сум до держбюджету не збирала жодного разу.

Рекордним виявився і збір податків до Зведеного бюджету: 98,1 млн. грн. платежів. При цьому порівняно з минулим роком надходження Зведеного бюджету виросли більш ніж на 14 %. 45,7 млн. грн., які потрапили в минулому місяці до місцевого бюджету дозволили на 2 млн. грн. перевиконати план на цей місяць.

Втішає і сума податків, зібраних за сім місяців поточного року. За цей період контрольованих сумськими податківцями платежів до Зведеного бюджету потрапило 539,5 млн. грн., у державний – 25,7 млн. грн., до місцевого – майже 280,8 млн. грн. 

Лідером став податок на прибуток підприємств. Його зібрано 31,3 млн. грн., що перевищило завдання на 317,4 %. Також хочемо прозвітувати й про акцизний збір, який теж перевиконали на 16,4 %, тобто на 169,8 тис. грн.

Сума відшкодованого з бюджету за 7 місяців ПДВ склала 212,5 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року відшкодування зросло майже в 2,5 рази.