№ 32 (189):

Чотирьох кримінальних авторитетів депортовано на батьківщину

Новини

ДепортаціяЧотирьох кримінальних авторитетів з Росії співробітники обласної міліції депортували за межі держави без права в’їзду на Україну протягом 5 років. Нагадаємо, що саме ця "четвірка" була у складі групи кримінальних авторитетів, яких міліція затримала в місцевому ресторані 1 серпня. Останні ж перевіряються на причетність до скоєння злочинів на території Сумщини. Проти двох з них міліція порушила вже три кримінальні справи.21 година. Бійці спецпідрозділу УБОЗ ГУМВС "Сокіл" виводять чотирьох затриманих. Всі вони громадяни Російської федерації. Що робили на Сумщині? Приїхали на "сходку" у кримінальних справах до своїх  українських колег. Їх планам тоді завадили міліціонери. Сьогодні за рішенням суду їх депортують до Росії. Затримані хвилюються. Хтось закриває обличчя руками, хтось молиться, нервово стискуючи в руках натільний хрест. Попереду зустріч російськими правоохоронцями. Через годину міліціонери прибувають до прикордонного пункту пропуску Юнаківка. Після оформлення необхідних документів,  "четвірка" перетинає державний кордон.

Проте шанс отримати свободу отримали не всі. Останні  перевіряються на причетність до скоєння злочинів на території Сумщини. Проти двох з них міліція вже порушила кримінальні справи. Їх звинувачують у  вимаганні,  незаконному зберіганні зброї та  незаконному заволодінні транспортирними засобами. За словами головного міліціонера області робота по виявленню та очищенню Сумщини від кримінальних елементів, особливо якщо вони є громадянами інших держав, триватиме і надалі.  "Такі заходи  постійно проводитимуться на території області, - зазначив начальник ГУМВС Олександр Москальчук, - окрім цього проводитимуться ще ряд оперативно-профілактичних операцій,такі як "Іноземець" та "Нічне місто" . І якщо в поле нашого зору потраплять іноземці, що порушили закон, то позиція ГУМВС одна – депортація за межі країни. І ж до  іноземних громадян, які працюють на території Сумської області і підтримують закони нашого суспільства, то ним хвилюватися нічого. Правоохоронці докладуть всіх зусиль, аби вони комфортно почуватися на території Сумщини. "

Олександр Москальчук підкреслив, що він, як керівник ,разом із підлеглими докладуть максимальних зусиль для оздоровлення криміногенної ситуації в області.

Ельвіра Біганова, СЗГ ГУМВС Сумська області