№ 34 (191):

66 річниця з дня визволення Сум

Новини Подвиг ветеранів не забудемо

Сумчани відзначили 66-ту річницю з Дня визволення міста від фашистських загарбників


Біля Меморіалу Слави відбувся мітинг-реквієм, в якому взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Сапсай, заступник голови обласної ради Валерій Толбатов, інші офіційні особи.Як зауважив Володимир Сапсай, неможливо підібрати слова, аби висловити ветеранам вдячність за тяжкі рани, недоспані ночі й ратний подвиг. Адже для перемоги над ворогом вони не шкодували ні здоров'я, ні найдорожчого, що є у людини, - життя. "Ми пам’ятаємо усіх і кожного, хто виборов нам право жити під мирним небом, усіх хто захищав рубежі нашого рідного міста", – зауважив заступник голови.

Керівництво області та міста, представники політичних партій та громадських організацій, сумчани вшанували пам'ять усіх загиблих під час війни – тих, кого не дочекались матері, хто виборов право жити під мирним небом. У рамках урочистостей відбулось покладання квітів до Меморіалу Слави, пам’ятників Скорботної Матері, Героям війни – Степану Супруну і Івану Кожедубу та інших пам’ятних місць війни.

Через роки і покоління в серцях сумчан відлунює війна тяжкими втратами і душевним болем, а імена загиблих синів України навіки викарбувані в людській пам’яті. По всім жертвам війни було оголошено хвилину мовчання.