№ 34 (191):

З Днем знань!

Актуалії

Свято знаньФахівці Державної податкової інспекції в м. Суми вже не перший рік святкують 1-го вересня День знань разом з школярами нашого міста і, звичайно ж, вітають їх зі святом. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
  
Цього року податківці привітали зі справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності учнів Сумської загальноосвітньої школи № 4.Побажали підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, здібності дітей, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.

На згадку від інспекції першокласникам подаровано книжечки-розмальовки "Казка про податки" та Податкові абетки в рамках Всеукраїнської акції "Кожному першокласнику – "Податкову абетку", а також вручено грамоти переможцям Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей".  
 
Бажаємо усім школярам, студентам, педагогам та батькам злагоди та добра, відмінного навчання, доброго настрою в кожну школу та родину!