№ 39 (196):

Спроба привласнити водойму не вдалася

Новини

Пірати серед нас

Державною екологічною інспекцією в Сумській області було розглянуто звернення мешканців м.Середина-Буда з приводу незаконного взяття в приватне користування місцевої річки Ластовецької, орендарі якої поставили заборону лову риби в водоймі та обмежили доступ місцевих жителів до даного об’єкту.


Представниками інспекції було проведено перевірку викладених у листі тверджень. Встановлено, що на початку червня поточного року гр.Величко І.А. на добровільних засадах, з метою благоустрою території навколо р.Ластовецька в м.С-Буда, організував прибирання прибережної смуги річки та самовільно  насипав машину піску на березі і встановив  металеву будку з вантажного автомобіля й знаки "Лов риби заборонено".

Як було встановлено, договорів на оренду даної водойми Серединобудська міська рада не укладала. Питання надання цієї земельної ділянки в користування на сесії міської ради також не розглядалось.

Зважаючи на такі факти, порушника було притягнено до  адміністративної відповідальності за  самовільне зайняття земельної ділянки, а також видано припис про ліквідацію незаконно встановлених конструкцій згідно порушення ст.89 Водного кодексу України.

На даний час перешкод щодо вільного доступу до водойми та лову риби дозволеними способами й знаряддями для місцевих жителі немає.