№ 39 (196):

У Роменському районі встановлено інформаційний кіоск

Новини

РомниПри підтримці Роменської райради в приміщенні управління Пенсійного фонду України в районі для обслуговування застрахованих осіб та пенсіонерів встановлено інформаційний кіоск. 

Тепер тут кожна застрахована особа чи пенсіонер, не звертаючись до працівників фонду, за лічені хвилини одержує відомості зі своєї персональної картки, перевіряє дані, які роботодавець надав Пенсійному фонду і які використовуватимуться для розрахунку майбутньої пенсії незалежно від місця роботи.За допомогою інформаційного кіоску громадяни вільно отримують таку інформації: відомості з облікової картки застрахованої особи про заробітну плату, нараховані внески, стаж, починаючи з 2000 року, відомості про пенсіонера, інформацію про графіки прийому спеціалістів управління ПФУ в Роменському районі, а також керівництва фонду в Центральному апараті (м. Київ). Тут же можна ознайомитися з переліком документів, які необхідно подати до Фонду для призначення пенсії.


Для отримання інформації необхідно мати тільки своє страхове свідоцтво або пластикове пенсійне посвідчення. Сканер інформаційного кіоску зчитує штрих-код свідоцтва (пластикового посвідчення), після чого застрахована особа (пенсіонер) простим дотиком пальця до сенсорного екрана одержує дані про себе.