№ 39 (196):

Таврії - інвалідам

Медицина і здоров’я

ТавріяДень Покрови Пресвятої Богородиці став по-справжньому святковим для частини жителів з обмеженими фізичними можливостями Сумщини. Мабуть, тієї частини, яка в найбільшій мірі перебуває під заступництвом Пречистої Діви Марії. 


Саме 14 жовтня десять інвалідів із Сум, Шостки, Конотопа, які за висновками  медико-соціально-експертної комісії потребують транспортного обслуговування, безплатно  одержали автомобілі "Таврія". Короткі урочистості з нагоди вручення інвалідам автомашин відкрив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Сумській області Олексій Бесага. Він привітав присутніх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, в кількох словах зупинився на роботі виконавчої дирекції Фонду щодо здійснення соціального страхування і від нещасних випадків на виробництві, і від професійних захворювань. 


- За два роки ми видали людям з обмеженими фізичними можливостями 74 автомашини "Таврія", - говорив Олексій Васильович. – Кошти на придбання нового транспорту, відповідно до чинного законодавства, були перераховані в наше управління роботодавцями. З цієї ж суми лише за шість місяців поточного року ми виплатили потерпілим на відшкодування втрати працездатності більше 20 мільйонів гривень.  

Народний депутат України Іван Сідельник більше говорив про діяльність Уряду щодо забезпечення інвалідів спеціальним легковим транспортом. "З кожним роком Кабінет Міністрів збільшує видатки на придбання автомашин для людей з обмеженими фізичними можливостями. Я переконаний, що, незважаючи на фінансово-економічну кризу, ця робота проводитиметься і в майбутньому", - зокрема  наголосив він. 


Відповідні документи та ключі від новеньких "Таврій" інвалідам вручали народний депутат України Іван Сідельник, заступник голови обласної ради Віталій Моісеєнко та заступник голови облдержадміністрації Олег Медуниця. 


У слові-відповіді власники "Таврій" щиро подякували керівникам області за розуміння та вирішення проблем інвалідів.