№ 41 (198):

Дві аварії в один день

Новини

Рено зіткнувся з ВАЗомПостраждала маршруткаДві дорожньо-транспортні пригоди за один день - 26 жовтня 2009 року. Обидві - в обласному центрі і сталися майже одночасно. На перехресті, що на проспекті Шевченко іномарка зіткнулася з ВАЗ-2107, що прямувала до центру міста. У іншій пригоді – на вул. Ільїнській – маршрутка в’їхала в пасажирський автобус. Навіть значний водійський стаж – понад 20 років – нікого не застраховує від дорожньо – транспортної пригоди. На щастя, цього разу ніхто не зазнав серйозних травм.Перша автоаварія відбулася на перехресті проспекту Шевченко із вул. Леваневського. Автомобіль "Рено" прямував із центру. Повертаючи ліворуч на Леваневського, іномарка не пропустила ВАЗ 7-ї моделі. В результаті зіткнення транспортні засоби дістали незначних механічних пошкоджень.

А на вулиці Ільїнській в ДТП потрапили два пасажирських транспорти. Із центру в напрямку автовокзалу їхала маршрутка "Мерседес", в салоні якої було три пасажири. За словами водія останньої попереду біла "Волга" раптову змінила напрямок руху. Уникаючи зіткнення, Мерседес виїхав на зустрічну смугу руху і вдарив автобус, що виконує перевезення людей за маршрутом № 55. 

У результаті зіткнення ніхто з учасників дорожньо руху не постраждав. А от транспортні засоби механічно пошкодженні. Особливо дісталося маршрутці "Мерседес"