№ 41 (198):

Спочатку викрадають, потім топлять

Актуалії

Поблизу ПслаНа викраденій машині злочинці покаталися на славу, а кінці… у воду. Зловмисники, накатавшися до схочу, аби замести сліди, нічого кращого не вигадали, як втопити авто.

Інформація про викрадення машини надійшла 27 жовтня 2009 року до обласної ДАЇ. Сергій орендував гараж у кооперативі "Волна", що знаходиться на провулку Громадянському. І вже не вперше зберігав свою вітчизняну "копійку" "під замком". Власник гаражу близько 9-ї вечора зателефонував Сергію і повідомив, що у нього відкритий гараж. На останнього чекало розчарування, коли він прибув до місця зберігання свого авто. Транспортний засіб так і не знайшов. Зловмисники відламали металевий замок та поцупили автомобіль.


Проте кому знадобився транспортний засіб 36-річного віку, залишається здогадуватися та розшукувати викрадачів. Зловмисники накаталися до схочу та, уникаючи покарання, вирішили втопити машину в Пслі. Сьогодні вранці працівники ДАІ знайшли авто неподалік від моста, що на Прокоф’єва.

Коли дістали машину на власника чекало невелике розчарування. Автівка була не зовсім цілою. Розбиті лобове та бокове скло. Окрім того, зловмисники тікаючи, вирішили поцупити деякі речі хазяїна.

Наразі правоохоронці проводять розшукові заходи по встановленню та затриманню злочинців.