№ 41 (198):

Ціна гостинності

Актуалії

ЗлодюжкаУ тому, що не треба впускати в свою домівку малознайомих людей на власному досвіді впевнився 30-річний житель обласного центру. Йому гостинність коштувала викрадених коштів та стаціонарного телефону.

Тридцятирічна непрацююча  сумчанка Ірина жила з того, що перебивалася випадковими заробітками. Не гребувала дама також випадковими знайомствами та алкоголем.


Якось ввечері, повертаючись додому з ринку, зустріла двох своїх приятелів – чоловіка і жінку. Слово за слово, і сама – собою  прийшла думка, що зустріч треба "обмити". Куди ж іти? "А підемо до мого друга Віктора , я з ним вчора познайомилась. Він живе тут неподалік" - сказала Ірина. Сказано  - зроблено, і дві подруги та чоловік відправилися за вказаною адресою. Молодий господар квартири зрадів гостям, а коли його батько запропонував Ірині сходити  в магазин за горілкою, та ще при цьому дав їй 50 гривень, настрій у всіх хто перебував у оселі відразу покращився.


Та от біда, не врахував Віктор, коли діставав  гроші з під матрацу в одній з кімнат, що його схованку помітила Ірина, і в неї відразу виникла думка поцупити заощадження.


Жінка швиденько збігала в найближчій магазин і принесла горілку. За дружнім столом було весело. Час минав непомітно. Коли всі захмеліли,  Ірина, вибравши зручну мить, непомітно вийшла з кухні та попрямувала до кімнати, де зберігалися гроші. Запустивши руку під матрац на ліжкові, намацала там жаданий згорток. Сховавши знахідку під одежею (а у згортку було 700 гривень), вона почала збиратися до дому. Просила не проводжати. І не дарма. "По дорозі" прихопила із собою стаціонарний телефонний апарат "Panasonic", що стояв біля вхідних дверей у квартиру.


Господар втрату грошей та телефону виявив швидко і, запідозривши у крадіжці Ірину, викликав міліцію. Наступного ранку жінку затримали працівники карного розшуку Ковпаківського РВ СМУ ГУМВС. У  неї вдома  вони виявили телефонний апарат, викрадений напередодні, а от гроші  спритна жіночка вже встигла витратити.


По факту крадіжки Іриною чужого майна, міліція порушила проти неї кримінальну справу. Згідно з ч.1 ст.185 КК України, їй загрожують виправні роботи на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Володимир Кузьменко, начальник СЗГ СМУ ГУМВС В Сумській області