№ 2 (209):

Хабарника взято під варту

Новини

Хабарника затриманоПро цю подію вже коротко повідомляли деякі засоби масової інформації. Йдеться про затримання працівниками міліції під час одержання хабара голови однієї із сільських рад Сумського району М. За цим фактом прокурор Сумської області порушив стосовно неї кримінальну справу за частиною 2 ст. 368 Кримінального кодексу України. Подаємо детальнішу інформацію.Усе почалося з того, що в листопаді 2009 року до сільського голови звернулася громадянка з проханням безкоштовно виділити їй земельну ділянку під будівництво житлового будинку та ведення особистого селянського господарства на території села.

Як відомо, зараз є багато охочих отримати землю у вигідних та зручних місцях і бажано задарма. Але по-іншому думала ватажок сільської громади. Роз’яснивши громадянці процедуру документального оформлення надання земельної ділянки, М. одразу висунула вимогу: за позитивне вирішення цього питання потрібно передати їй 50 тисяч гривень, мовляв, у противному разі ніякої земельної ділянки заявниці не бачити. Жінці нічого не залишалося, як погодитись на цю оборудку.

Невдовзі рішенням сільської ради їй було надано дозвіл на вибір місця розташування земельних ділянок площею 2 гектари. А за це вона виклала сільському голові 50 тисяч гривень, передача яких відбулася у її службовому кабінеті. Але тут нагрянули правоохоронці.

Справа перебуває у провадженні слідчого прокуратури Сумського району.
Стосовно М. обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

За інформацією начальника відділу прокуратури Сумської області Владислава Правдюка.