№ 2 (209):

Студентів вітаємо й про Тетян не забуваємо

Новини

День ТетяниПонеділок, 25 січня 2010 року, Тетянин день і день студента, розпочався по Україні традиційно і радісно. Всіх Тетян і студентів вітають зі святом.

Податківці Державної податкової інспекції в м. Суми не залишаються осторонь маленьких людських радостей, тим більше, що студенти підтримують з інспекцією давні й постійні стосунки, особливо, під час кампанії декларування доходів громадян, яка розпочалася 1 січня 2010 року і триватиме протягом трьох місяців.

Студенти-волонтери сумських вузів кожного року допомагають консультувати громадян з приводу подання декларації про доходи, проводити різноманітні вуличні акції.


Для Тетяни Тертичної, заступника начальника відділу адміністрування податків з фізичних осіб ДПІ в м. Суми, яка опікується процесом проходження кампанії декларування, це свято пов’язано насамперед зі своїм ім’ям і студентами, які приходять здавати декларації про доходи.

– 25 січня святкую кожного року. В останні роки – це звичайний робочий день, поєднаний з привітаннями, які приймаю сама й обов’язково вітаю студентів, особливо тих, хто безпосередньо допомагає податківцям в проведенні кампанії декларування й тих, хто в цей день приходить подати декларацію про доходи. – говорить Тетяна Тертична. – А оскільки ще в 1775 році святу Тетяну визнано покровителькою студентів, тому вважаю, це  своїм обов’язком. Хочу побажати всім Тетянам і студентам в цей світлий день надії, легких здобутків і звершень, обов’язково успіхів у навчанні!

Всі працівники ДПІ в м. Суми приєднуються до поздоровлень, які молодь отримує в цей радісний день. Хочемо висловити особливу подяку студентам Української академії банківської справи, Сумського аграрного університету й Сумського державного університету, які надають інспекції незамінну волонтерську допомогу.

І користуючись нагодою, хочемо нагадати, що ті,  хто навчається на платній основі, мають право на отримання податкового кредиту. Студенти ж, які отримували доходи перебуваючи за кодоном, зокрема під час практики, запрошуються задекларувати свої доходи і сплатити податок з доходів фізичних осіб.