№ 2 (209):

Діди Морози сплатять податки

Новини

Дід Мороз і податківецьЗ 1 січня в Україні стартувала кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2009 році. Якраз наприкінці минулого 2009 року дитячі садочки, школи, підприємства готувалися святкувати прихід Нового року. А яке ж новорічне свято без привітань Діда Мороза і Снігуроньки? Звичайно ж, всі запрошують цих казкових персонажів на свята, дитячі ранки і корпоративи.


Але це тільки для малечі Дід Мороз – це дід, який прилетів з Лапландії, для податківців ж він звичайний суб’єкт підприємницької діяльності чи просто фізична особа, яка займається артистичною діяльністю і отримує прибуток.

Для прикладу, в одному з садочків обласного центру з групи дітей Дід Мороз за новорічне дійство отримував в середньому 250 гривень, а груп у садочку близько 10. Проста арифметика: Дідусь повинен сплатити близько 375 гривень податку з доходів фізичних осіб.

Вже є такі сумчани, які проявили громадянську свідомість, завітали до податкової інспекції, задекларували доходи і сплатили податок. Таких осіб – 19. Вони задекларували 5 тис. грн. доходу і сплатили до бюджету 800 гривень. Ті, хто ще не встиг здати декларацію, ще є можливість це зробити до 1 квітня.

Тому державна податкова інспекція в м. Суми запрошує всіх "казкових героїв" задекларувати свої доходи, які вони отримали під час своєї артистичної діяльності. Чекаємо з 8°° до 20°° у робочі дні та з 8°° до 17°° у суботу і неділю. Бланки декларацій Ви зможете отримати безплатно.

Для всіх платників податків двері інспекції завжди відчинені!