№ 3 (210):

Борці з наркотиками спіймалися на хабарі

Новини

Про хабарників повідомляйте в трійкуЗгідно з інформацією начальника відділу прокуратури Сумської області Ігоря Сидоренка, 23 січня 2010 року двоє старших уповноважених відділу боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин Сумського міського відділу міліції С. і П. затримали мешканця обласного центру і вилучили у нього порошок, схожий на наркотичний засіб.

Проводячи перевірку за цим фактом, вони, за попередньою змовою,  висунули вимогу затриманому надати їм гроші в розмірі 1 тис. дол. за звільнення від кримінальної відповідальності за зберігання наркотиків, на що той погодився.Наприкінці січня на одній з вулиць обласного центру міліціонери отримали від сумчанина 4 тисячі гривень хабара, але були затримані співробітниками Служби безпеки. Під час затримання один із них вчинив опір працівникові правоохоронного органу, збивши його з ніг.

Прокуратурою області за матеріалами УСБУ в Сумській області порушено кримінальну справу відносно оперуповноважених ОБНОН за частиною 2 ст.368 Кримінального кодексу України, а стосовно П. - ще й за частиною 2 ст.342 цього ж кодексу (опір працівникові правоохоронного органу при виконанні ним службових обов'язків).

Розпочато досудове слідство, яке доручено слідчому відділу прокуратури Сумської області. Міліціонерам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна.