№ 3 (210):

Закордонні паспорти знову надходять

Новини

Закордонний паспортВосьмого лютого 2010 року Державне казначейство України перерахувало на адресу консорціуму "ЄДАПС" 12,2 млн. грн. в рахунок оплати заборгованості за вже відвантажені в листопаді-грудні 2009 р. закордонні паспорти громадян України. Після чого консорціум "ЄДАПС" негайно приступив до виробництва і відвантаження бланків документів.Часткову оплату заборгованості МВС Держказначейство здійснило в рамках виконання розпорядження прокуратури м. Києва. Як вже повідомляла прес-служба Консорціуму, 3 лютого 2010 р. на офіційному сайті столичної прокуратури з'явилося інформація про те, що прокуратура винесла розпорядження Держказначейству з вимогою  негайно сплатити заборгованість МВС України перед консорціумом "ЄДАПС" в сумі 72 млн. грн. за поставлені бланки документів.

Виконуючи раніше взяті зобов'язання перед державою і громадянами України, і з причини часткової оплати заборгованості, консорціум "ЄДАПС" з сьогоднішнього дня перейшов на цілодобовий режим роботи без вихідних днів. У такому графіку, за умови подальших грошових надходжень з боку держави, консорціум "ЄДАПС" протягом трьох-чотирьох діб виконає всі свої виробничі зобов'язання і відвантажить закордонні паспорти на адресу МВС, згідно з усіма поданими заявками на оформлення документів громадянами України.

Також консорціум "ЄДАПС" введе ультрасучасну систему контролю над рухом бланків документів. Таким чином, "ЄДАПС" не дасть можливості корумпованим чиновникам незаконно вимагати гроші у громадян України при оформленні документів. Станом на 14 годину 10 лютого 2010 р., Консорціум "ЄДАПС" відвантажив на адресу МВС України 23 896 паспортів громадянина України для виїзду за рубіж. Дані про кількість наведені наростаючим підсумком. Документи були направлені в усі 38 підрозділи Державного департаменту у справах громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб МВС України.

З детальною і щодня оновлюваною інформацією про відвантаження закордонних паспортів можна ознайомитися на сайті консорціуму "ЄДАПС" або на сайті Державного центру персоналізації документів.