№ 5 (212):

Пожежник піймався на хабарі

Новини

Не беріть хабарі - посадятьУ Сумській області правоохоронці затримали за звинуваченням у хабарництві начальника служби державного пожежного нагляду Сумського району.

За інформацією прокурора відділу прокуратури Сумської області Ірини Лобушко, начальник служби державного пожежного нагляду Сумського району ГУ МНС України в Сумській області шляхом вимагання отримав від співзасновника однієї з підприємницьких структур хабар у розмірі 7,2 тис. грн. за сприяння у прийнятті в експлуатацію одного з об'єктів готельно-ресторанного комплексу.

За інформацією прокурора, посадова особа також запропонувала цьому підприємцю за 14 тис. грн. підписати відповідні акти державної приймальної комісії при введенні в експлуатацію інших об'єктів комплексу, зокрема трьох будинків відпочинку.Під час передачі підприємцем хабаря начальник служби держпожнагляду Сумського району і був затриманий.

Чиновник звільнений від займаної посади, проти нього порушено карну справу за звинуваченням у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 ст. 368 Кримінального кодексу України, - "Одержання хабара, поєднане з вимаганням".

На даний момент справа направлена на розгляд суду.