№ 6 (213):

Вантажівки не пройдуть

Актуалії

Наслідки пересування вантажівокУправління Державтоінспекції області інформує, що для збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування та деформацій при перезволоженні верхніх шарів земляного полотна в період весняного відтавання землі, Служба автомобільних доріг у Сумській області планує, у період з 10 березня по 16 квітня 2010 року, обмежити рух великовагових транспортних засобів загальною масою понад 12 тонн на автомобільних дорогах загального користування з встановленням відповідних дорожніх знаків.

 Обмеження руху в межах Сумської області буде здійснюватись на наступних автомобільних дорогах:


1. "Київ – Суми - Юнаківка" на ділянці 208-224 км (від межи Чернігівської області до м. Ромни). Об’їзд по автодорозі Кролевець – Конотоп – Ромни – Пирятин від міста Ромни до межі Полтавської області.

2. "Суми - Полтава" від с. В. Сироватка до м. Охтирка. Об’їзд по автодорозі Суми – Краснопілля – Богодухів до смт В.Писарівка, далі по автодорозі "Лохвиця – Гадяч – Охтирка КПП "Велика Писарівка".

3. "Суми – Краснопілля – Богодухів – Валки – Н.Водолага" від смт. В. Писарівка до межі Харківської області. Об’їзд по автодорозі "Харків - Охтирка" та "Лохвиця  - Гадяч - Охтирка".

4. "Кролевець – Конотоп – Ромни - Пирятин" від м. Кролевець до м. Ромни. Об’їзд по автодорогам "Кіпті – Глухів - Бачівськ", "Батурин – Конотоп - Суми", "Білопілля – Терни – Л.Долина" та "Київ – Суми - Юнаківка".

5. КПП "Миколаївка" - Семенівка – Н.Сіверський – Глухів – КПП "Катеринівка" від межі Чернігівської області до м. Глухів. Об’їзд  по автодорогам "Шостка - Кролевець" та "Кіпті – Глухів - Бачівськ".