№ 6 (213):

Газетами та білбордами по боржниках?

Актуалії

Боржники на білбордах?У Сумах планують боротися з несплатою оренди комунальних приміщень за допомогою громадського осуду - розміщувати інформацію про боржників на рекламних щитах і в місцевій пресі.


На нараді, що пройшла на початку березня 2010 року, голова міста Геннадій Мінаєв заявив, що він буде змушений вдатися до крайніх заходів, якщо порушники порядку оплати будуть і далі затримувати надходження грошових коштів. У даний час управлінню комунального майна доручено підготувати списки боржників, які в подальшому можуть бути оприлюднені в газетах. Також мер Сум пообіцяв орендувати біл-борди, на яких можуть бути надруковані дані неплатників.Відповідно до інформації управління комунальної власності, за оренду приміщень місту винні понад 5 млн гривень.

У тому разі, якщо погрози Мінаєва здійсняться, це буде вже не перший такий випадок боротьби із неплатниками в Україні. Раніше вітчизняні банки вдавалися до такого самого засобу впливу, а в Дніпропетровську на білбордах пишуть імена боржників за комунальні послуги.

Стане у нагоді вітчизняним борцям з невиплатами і досвід сусідніх держав, зокрема, у Росії всерйоз обговорюється питання про позбавлення боржників прав на водіння автомобілем.