№ 6 (213):

Філіал УАБС функціонуватиме в Севастополі

Актуалії

Анатолій ЄпіфановЗаплановано збудувати не лише другу, але й третю чергу Севастопольського інституту банківської справи, про це повідомив ректор Української академії банківської справи Анатолій Єпіфанов. Як стверджує Анатолій Олександрович, "задумане виконується згідно з програмою, є фінансування". Коментуючи хід будівельних робіт, він зазначив, що згідно з програмою буде побудований спортивно-побутовий комплекс, "через кілька днів там уже кран стоятиме, потім ще один кран. Роботи будуть організовані в три зміни".

За його словами, "торік на будівництві працювало понад півтори тисячі осіб, а 1 вересня 2010 року севастопольці побачать ще два прекрасних корпуси".Як наголосив ректор, задумано ще й третю чергу. Ідея народилася минулого року. За словами ректора УАБС, "11 березня 2010 року має бути сесія міськради Севастополю, де інституту, як очікується, відведуть землю під сучасний парк, на 3,5 гектарах. Тут буде японський, російський, український, узбецький, французький та англійський сади. У цих садах будуть проводитися культурно-масові заходи. Доступ севастопольців і гостей міста в парк, звичайно, буде вільним".

Як додав Анатолій Олександрович, "це буде молодіжний парк, для всієї молоді міста. Тут ще будуть басейни".

За інформацією А. Епифанова, "буде облаштований так званий сквер Євросоюзу, з прапорами 48 країн Євросоюзу. Вже підготовлено необхідну документацію, чекаємо на рішення сесії".

За словами ректора, цього тижня в Севастополі він зустрічався з керівниками міста Сергієм Куніциним і Валерієм Саратовим. "У принципі, ті питання, які ми ставимо, вони обіцяють вирішити, і я думаю, що вони це зроблять", - сказав Анатолій Єпіфанов.

Як додав Анатолій Олександрович, "я розповів Сергію Володимировичу, що ми ще й стадіон задумали. Подяка міськраді, в принципі, земля виділена, і стадіон зараз у стадії проектування. Планується 6,6 тисяч сидячих місць. Покриття буде штучним. На ньому можна буде грати у футбол, волейбол, хокей на траві. Буде і бігова доріжка. І цей об'єкт не буде закритим".

Крім того, як сказав ректор, "я говорив Сергію Володимировичу про те, що ми плануємо обладнати студентський, молодіжний пляж. Там планується зробити майданчик для пляжного волейболу, ігрові майданчики для дітей, а також майданчик для естрадно-циркових вистав. По пляжу ми теж чекаємо рішення про виділення землі. Чим швидше виділять-тим швидше побудуємо".

Тому, як зазначив Анатолій Єпіфанов, "плани дуже великі. І вони підтримуються керівництвом НБУ, яке вже прийняло постанову, відповідно до якої здійснюється фінансування". Він також підкреслив, що виш буде державним.

Відповідаючи на питання про мову навчання, Анатолій Єпіфанов сказав, що в Сумах викладання здійснюється двома мовами: українською та російською, і так планують зробити і в Севастополі.