№ 7 (214):

Небезпечний маневр

Новини

Зіткнення18 березня 2010 року в Сумах по вулиці Леваневського сталася дорожньо-транспортна пригода в якій чотири автомобіля отримали механічні пошкодження.

Як все сталося у кожного з водіїв своя історія. Як розповів водій маршрутки, рухаючись по вул. Леваневського зайняв крайню ліву смугу, щоб на перехресті повернути ліворуч. Попереду маршрутки по другій смузі руху рухався легковик "Мітсубісі", який без вмикання лівого покажчика повороту намагався розвернутись, хоча на даній ділянці дороги нанесено подвійну суцільну лінію дорожньої розмітки.Щоб уникнути зіткнення з легковиком водій маршрутки вихав на зустрічну смугу руху де зіткнувся з легковиком, який стояв біля тротуару та по принципу "доміно" від удару легковик відкинуло назад на інший автомобіль, який також стояв біля тротуару.

Водій "Мітсубісі" стверджує, що рухаючись по вул. Леваневського в напрямку вул. Горького ввімкнувши лівий покажчик повороту повернув рульове колесо вліво. Після зміни напрямку руху автомобіля, відчув удар з лівої сторони.

Водії, двох автомобілів які були припарковані біля тротуару, повернувшись з ринку були здивовані, що їхні автомобілі стали учасниками ДТП. Рух транспортних засобів по вул. Леваневського був ускладнений, завдяки професійним діям працівників ДАІ швидко було оформлено ДТП та рух транспортних засобів відновлено.

Так здавалось звичайний маневр одного з водіїв, завдав клопоту чотирьом водіям автомобілів.

На щастя в пригоді ніхто з учасників дорожнього руху не постраждав автомобілі отримали механічні ушкодження, хоча наслідки могли бути сумними.


СЗГ УДАІ в Сумській області