№ 8 (215):

Право пити пиво відстоював пляшкою

Актуалії

Не заважайте пити пиво громадянамІнспектор патрульної служби Охтирського МВ саме повертався з нічного патрулювання додому, коли побачив молодика, що в стані алкогольного сп’яніння пив пиво з пляшки у громадському місці. Міліціонер зробив зауваження порушнику, а натомість отримав образи в свою адресу та тілесні ушкодження.

Олександр о 6.00 годині ранку змінився зі служби, здав зброю і спеціальні засоби. Всю ніч він охороняв громадський спокій городян на автопатрулі. Зморений чоловік швидко вийшов з міського відділу. Він поспішав до вагітної жінки та маленького синочка, які завжди чекають з нетерпінням на свого чоловіка та батька. На своєму шляху міліціонер натрапив на вже п’яного молодого чоловіка, який біля цілодобового кіоску "доганявся" пивом до потрібної кондиції. Небайдужий інспектор патрульної служби, якому звично підтримувати порядок на вулицях нашого міста, зробив зауваження молодику.

- Ви знаєте що не можна пити пиво у громадських місцях? –запитав Олександр.

- Та пішов ти…- відповів обурений порушник, усвідомлюючи що перед ним стоїть співробітник правоохоронних органів.



Потім посипалися образливі слова на адресу міліціонера. Олександр намагався заспокоїти порушника та запропонував пройти до міськвідділу. Але порушник наче не чув і не бачив перед собою співробітника міліції. Олександр наблизився до хулігана, але отримав раптовий удар напівпорожньою пляшкою по шиї та щелепі. Не встиг оговтатися, як знову отримав удар в обличчя кулаком. Після  нанесених ударів правоохоронцю вдалося втриматися на ногах. Трохи оговтавшись, Олександр скрутив  порушника та повалив на землю.

В цей час мимо проходив чоловік, він побачив, що міліціонеру потрібна допомога і викликав автомобіль Державної служби охорони. Як пізніше з’ясувалося це був старшина міліції ДСО.

Зараз стосовно порушника Охтирською міжрайонною прокуратурою порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ст. 345 ч. 2 Кримінального кодексу України, умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких  або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків, яка передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
 
Ірина Товма, помічник начальника Охтирського МВ ГУМВС України в Сумській області