№ 9 (216):

Відкритий лист до Президента Російської Федерації

Актуалії

Ж.Б. НазаралієвШановний Дмитре Анатолійовичу!

У Киргизстані вчергове через пожадливість та політичний інфантилізм керівництва країни, пролилася кров. Є численні жертви. Народ не в силах був терпіти те свавілля, котре чинив клан Бакієвих. Сьогоднішні події нагадують березень 2005, коли зі своєї країни втікав перший президент Киргизстану А. Акаєв.

Я вдячний своєму народові, який не злякався, не здався перед авторитарним режимом Бакієва і завдав нищівного удару по Білому дому. Однак ще не все закінчилося. Чинний президент К. Бакієв офіційно не здав свої повноваження і, сховавшись в лігві своїх земляків в м. Ош, може зіштовхнути Південь і Північ країни, що неминуче призведе до початку повномасштабної громадянської війни.Ви чудово знаєте, що Киргизстан ще наприкінці ХIХ століття як держава і нація сформувався за допомогою Росії, за що ми вдячні. На моє глибоке переконання Киргизстан на сьогоднішній день є стратегічним партнером Російської Федерації, будучи членом СНД, ОДКБ, ШОС, і готовий до подальшої інтеграції.
 
За двадцять років моєї професійної діяльності з обов'язку служби мені довелося пролікувати понад 12 тисяч хворих на алкоголізм і наркоманію з Росії і близько 4 тисяч з інших країн СНД і далекого зарубіжжя. Після розпаду СРСР я всіляко допомагав становленню наркологічної служби Росії, проводжу глобальні антинаркотичні кампанії.

Як доктор, як миротворець, як гуманіст і політик прошу Вас у цю складну хвилину надати всіляку підтримку народу Киргизстану, щоб не допустити початку громадянської війни. Вважаю, що необхідно переконати Курманбека Бакієва у зв'язку з обставинами, що склалися офіційно скласти свої президентські повноваження. Що з ним буде в майбутньому? Це може вирішити тільки суд.

З повагою і шаною, професор, доктор медичних наук, Ж.Б. Назаралієв